Oferta
Aktualności
Wsparcie techniczne
O nas
 
Java hosting
Java hosting LCD connector
Java Hosting LCD Display
jAktualności
2007-03-27
jHosting
Java 6 i Tomcat 6 są już dostępne w jHosting.pl. Po zadawalającyc... »
 
2007-03-01
Java
Developerzy fundacji Apache udostępnili kolejną ewolucję swojego ... »
 
2006-12-15
Java
Długo oczekiwana nowa wersja środowiska Java w końcu ujrzała świa... »
 
Dlaczego jHosting
W ostatnich latach znaczenie Javy™ w przemyśle WWW zdecydowanie wzrosło. W chwili obecnej technologię Java™ można uznać za jedną z najbardziej obiecujących w dziedzinie technologii internetowych, głównie ze względu na rosnącą popularność webaplikacji.

Kluczową rolę w internetowym sukcesie Javy™ odgrywają takie technologie jak JSP, Java Servlets oraz EJB.

Servlety zapewniają opartą na komponentach i niezależną od platformy metodę budowania aplikacji sieciowych, która pozbawiona jest ograniczeń wydajności charakterystycznych dla programów typu CGI czy języków skryptowych.

Technologia JavaServer Pages™ (JSP) pozwala twórcom i projektantom stron na szybkie budowanie i łatwe utrzymanie bogatych w informacje, dynamicznych serwisów WWW, które podpierają istniejące systemy biznesowe.

Technologia Enterprise JavaBeans™ (EJB) jest server-side'ową (działającą po stronie serwera) architekturą komponentową dla platformy J2EE™ (Java 2 Enterprise Edition). Pozwala na szybkie i uproszczone tworzenie rozproszonych, transakcyjnych, bezpiecznych i przenośnych aplikacji opartych na technologii Java™

Wyżej wymienione techologie zaimplementować można w dynamicznie rozwijających się, open source'owych serwerach aplikacji takich jak Tomcat czy JBoss.

Apache Tomcat jest referancyjną implementacją standardu J2SE - implementuje JSP oraz Java Servlets. JBoss jest referancyjną implementacją standardu J2EE zawierającą technologię EJB.

Wyżej wymienione serwery aplikacji w połączeniu z frameworkami publikującymi takimi jak Cocoon lub Struts, dają nieograniczone możliwości w zakresie tworzenia dynamicznych witryn internetowych, które są niezbędne w profesjonalnych systemach biznesowych.