Oferta
Aktualności
Wsparcie techniczne
O nas
 
Java hosting
Java hosting LCD connector
Java Hosting LCD Display
Dlaczego jHosting
Aby spełnić zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, oferujemy trzy pakiety hostingowe: jBasic, jProfessional, jEnterprise.

Misją jHosting.pl jest oferowanie wysokiej jakości usług hostingu biznesowego. Posiadamy doświadczenie, kwalifikacje oraz infrastrukturę techniczną niezbędną do profesjonalnego utrzymywania aplikacji Java™ on-line.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Niezbędna w dialogu z Klientem elastyczność pozwala nam na owocną i obustronnie korzystną współpracę.

Dowiedz się więcej o jHostingu
Skontaktuj się z nami
2005-03-31
Otwarcie serwisu jHosting
 
jhosting
Z dniem 31.03.2005 swoją działalność zaczyna serwis jHosting.pl. Naszym celem jest zapewnienie niezawodnego, odpowiedzialnego i profesjonalnego hostingu Java™. W naszej ofercie dostępne są trzy wyspecjalizowane pakiety zorientowane na zróżnicowane potrzeby Klientów.
Serwis powstał w odpowiedzi na rosnące na rynku zapotrzebowanie na usługi hostingowe Java™. Obecnie jest to najprężniej rozwijająca się technologia internetowa. Udostępniane przez nas serwery aplikacji pozwalaja na wykorzystanie takich technologii jak JSP, Java Servlets oraz EJB™.
Nasz dział techniczny udzieli wszelkich niezbędnych informacji związanych z hostingiem Java™.
powrótpowrót