Oferta
Aktualności
Wsparcie techniczne
O nas
 
Java hosting
Java hosting LCD connector
Java Hosting LCD Display
Dlaczego jHosting
Aby spełnić zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, oferujemy trzy pakiety hostingowe: jBasic, jProfessional, jEnterprise.

Misją jHosting.pl jest oferowanie wysokiej jakości usług hostingu biznesowego. Posiadamy doświadczenie, kwalifikacje oraz infrastrukturę techniczną niezbędną do profesjonalnego utrzymywania aplikacji Java™ on-line.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Niezbędna w dialogu z Klientem elastyczność pozwala nam na owocną i obustronnie korzystną współpracę.

Dowiedz się więcej o jHostingu
Skontaktuj się z nami
2005-05-12
JBoss Portal v2.0 RC1
 
JBoss Portal Zespół JBoss PortalExternal link z dumą ogłasza ukazanie się JBoss Portal RC1 (Release Candidate One). To pierwsze wydanie od czasu połączenia się zespołów Jbossa i Novella nad projektem. Jest ono kamieniem milowym na drodze do pełnego wydania (Final release), planowanego na początek czerwca.

JBoss Portal
Celem JBoss PortalExternal link jest dostarczenie wysokiej jakości portalu korporacyjnego, który ułatwi dostęp do informacji wewnątrz korporacji, zapewniając zunifikowane źródło interakcji z informacjami firmowymi. Zdecydowanymi atutami są brak kosztów i licencja open source.

JBoss Portal 2.0 zapewnia oparte na standardach środowisko pozawalające na hostowanie i serwowanie sieciowego interfejsu portalu, publikowanie i zarządzanie jego zawartością oraz dostosowywanie do indywidualnych potrzeb. Jest w pełni ustandaryzowany i wspiera specyfikację portletu JSR-168.

JBoss Portal 2.0 jest dostępny na sprzyjającej biznesowi open source'owej licencji LGPLExternal link. JBoss Portal jest obecnie rozwijany przez dewelperów JBoss Inc., deweloperów Novella oraz osoby ze społeczności zaanagażowane w rozwój projektu.

Links:
Lista właściwości wydania 2.0 RC1: Feature ListExternal link
Dokumentacja: JBoss Portal 2.0 RC User GuideExternal link
Strona domowa projektu: JBoss PortalExternal link

Downloads:
JBoss Portal RC1 (+ JBossAS 4.0.1sp1): jboss_portal_2.0-jboss_4.0.1sp1.zipExternal link

powrótpowrót